Tablice i szyldy - urzędowe emaliowane, reklamowe i informacyjne

Szczecin

Szyldy i tablice - emaliowane wypukłe, metalowe, urzędowe, szkolne, reklamowe oraz grawerowane tabliczki w Szczecinie: Oferta i cenniki

Szczecin jest miastem na prawach powiatu będącym stolicą województwa zachodniopomorskiego będącym jednocześnie największym miastem w województwie. Szczecin jest ośrodkiem gospodarczym morskiej.

W dużym mieście tablice informacyjne oraz reklamowe spotykane są niemal na każdym kroku. W naszej ofercie posiadamy tablice dibondowe, emaliowane oraz grawerowane.
Tablice dibondowe doskonale sprawdzą się jako reklama zewnętrzna. Płyta dibondowa ze względu na swoją warstwową budowę posiada unikalne własności. Jest wytrzymała, łatwo w obróbce oraz odporna na warunki atmosferyczne oraz lekka. Jej zaletą jest również łatwość montażu. Pokryta jest wysokiej jakości nadrukiem który dodatkowo zabezpieczony jest laminatem chroniącym wydruk przed działaniem promieniowania słonecznego.

Tablice emaliowanestosowane są jako tablice szkolne, urzędowe oraz adresowe. Blaszana tablica pokryta jest emalią która następnie wypalana jest w piecu. Dzięki zastosowaniu tej technologii szyld nie ulega zniszczeniu nawet przez okres kilkuletniej eksploatacji.

Tablice grawerowane są wyjątkowo elegancką forma tablicy informacyjnej. Znajdują zastosowanie zarówno jako tablice zewnętrzne jak i jako małe tabliczki umieszczone na drzwiach biura. Mogą być również stosowane jako wizytówki na biura bądź piktogramy.

Duże miasta jak Szczecin mają bardzo dużo firm jak i również urzędów czy szkół. Nie wiem czy kiedyś zastanawialiście się nad tymi charakterystycznymi czerwonymi tablicami zawieszonymi prze szkołach czy urzędach jakim cudem one wytrzymują tyle lat i się nie niszczą? No właśnie, to jest kwestia sposobu wykonania tej tablicy a są to tablice emaliowane.

Tablica z płyty dibondowej znajduje zastosowanie jak reklama wewnętrzna oraz zewnętrzna. Zastosowane materiały odporne są na warunki atmosferyczne, a dodatkowa warstwa laminatu skutecznie chroni nadruk przed promieniowaniem słonecznym, dzięki temu wydruk nie blednie pod wpływem czasu. Wysokiej jakości wydruk pozwala na idealne odwzorowanie grafiki.

Wszystkie gabinety lekarskie, które otrzymały kontrakt z NFZ, zgodnie z ustawą, muszą mieć odporne tablice. Także punkty apteczne a także prywatne działalności powinny mieć określone, urzędowe szyldy przygotowane czytelnie urzędowo. Przepisy w sposób oczywisty oznacza jaki wielkość powinna posiadać tablica i jaką barwę powinno się przygotować. Warte uwagi jest to aby szyldy zostały zrobione w sposób zapewniający najwyższą jakość a także przyjemny dla oka wygląd. Należy też posłużyć się szereg fabrykatów , jednakże można zauważyć trwałość użytego materiału. Trzeba wybrać szyld wykonany z dibondu ewentualnie tablice grawerowane. Dzięki temu zdobędziemy poświadczenie, że wykonany szyld przetrzyma przez długi czas utrzymując jednocześnie urok.

Coraz więcej osób zakłada swoje firmy. Aby rozreklamować swoją działalność warto zainwestować w szyldy grawerowane. Szczególnie polecane są tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich klinik, które pomogą rozreklamować oferowane usługi. W Szczecinie w swojej ofercie ma szeroki wybór najlepszej jakości szyldów, w niskiej cenie.