Tablice i szyldy - urzędowe emaliowane, reklamowe i informacyjne

Poznań

Szyldy i tablice - emaliowane wypukłe, metalowe, urzędowe, szkolne, reklamowe oraz grawerowane tabliczki w Poznaniu: Oferta i cenniki

Poznań jest stolicą województwa Wielkopolskiego oraz piątym co do wielkości miastem w Polsce. Duża ilość mieszkańców sprawia, że w mieście rozwija się przemysł, handel oraz szkolnictwo. Wszystkie większe oraz mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują odpowiedniej reklamy. Zarówno tablice reklamowe jak i tablice informacyjne są nieodłącznym elementem każdej firmy. Ważne, żeby zastosowana reklama była trwałą o wysokich walorach estetycznych oraz możliwie jak najtańsza przy zachowaniu najwyższej jakości. Proponowane przez nasz szyldy reklamowe, tablice emaliowane oraz tabliczki grawerowane spełniają wszystkie te założenia. Tablice dibondowe spełnią się jako tablice zewnętrzne oraz wewnętrzne. Tablice emaliowane są idealnym rozwiązaniem jako tablice adresowe, urzędowe, szkolne. Wykorzystywane są również w energetyce oraz przemyśle. Grawerowane tabliczki stosowane jako oznaczenia biur, tablice informacyjne oraz jako oznaczenie kancelarii prawnych.

Tablice emaliowane znajdujące się w naszej ofercie wykonane są ręcznie zgodnie ze sztuką emalierską. Blacha pokryta jest prawdziwą emalią, co sprawie, że wygląd tablicy pozostaje niezmienny przez wiele lat. Stosowane jako oznaczenie szkół, urzędów, sądów. Wykorzystywane są również jako tablice adresowe oraz wyjątkowe tablice reklamowe.

Oferujemy Tablice reklamowe charakteryzujące się wysoką trwałością i odpornością. Tablica dibondowa jest jedną z najlepszych form reklamy wizualnej pod względem wytrzymałości oraz estetyki wykonania. Dodatkowo drukujemy z rozdzielczością 1080 dpi, dzięki czemu zastosowane w projekcie grafiki są doskonale odwzorowane. Warstwa laminatu, która również znajduje się w naszej ofercie, zabezpiecza nadruk przed szkodliwym działanie promieniowania słonecznego oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Wszelkie gabinety lekarskie, które otrzymały kontrakt z NFZ, zgodnie z ustawą, powinny mieć odporne tablice. Również punkty apteczne i prywatne działalności powinny mieć zgodne z wytycznymi szyldy wykonane trwale w konkretny sposób. Dokumenty urzędowe w sposób oczywisty formułują jaki format powinna posiadać tablica jak również jaką kolorystykę powinno się wykonać. Niezbędne jest to aby oznaczenia zostały wyprodukowane w sposób wytrzymały oraz atrakcyjny wygląd. Należy też sięgnąć po szereg tworzyw, jednakże powinno się podkreślić jakość wybranego elementu. Należy wybrać szyld wykonany z dibondu bądź tablice grawerowane . Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wykonana tablica zachowa się przez długi czas utrzymując również ładny wygląd. 

Wiele osób korzysta z prywatnych usług zarówno lekarzy, jak i prawników. Ich gabinety często znajdują się w domach prywatnych, bądź też w dużych biurowcach, czy też budynkach użytkowych, gdzie wiele firm ma swoje siedziby. Dlatego, aby gabinet lekarski, czy też kancelaria adwokacka były bardziej widoczne warto zdecydować się na szyldy grawerowane. W Poznaniu oferujemy tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich, klinik.