Tablice i szyldy - urzędowe emaliowane, reklamowe i informacyjne

Oświęcim

Szyldy i tablice - emaliowane wypukłe, metalowe, urzędowe, szkolne, reklamowe oraz grawerowane tabliczki w Oświęcimiu: Oferta i cenniki

Oświęcim jest miastem znajdującym się w województwie małopolskim. Zostało przez historię bardzo naznaczone, dlatego dzisiaj tak wiele wycieczek odbywa się właśnie w to miejsce. Ma dosyć dobre połączenie jeśli chodzi o dojazd z innymi miastami: kolejowe, wodne czy drogowe. Godne uwagi i bardzo naznaczone historycznie zostały herb, godło i flaga miasta Oświęcim. W tym mieście znajduje się wiele wartych zobaczenia zabytkowych miejsc: miejsce Pamięci Auschwitz-Birkenau, Zamek w Oświęcimiu, Tunele, kaplice, kościoły, Ratusz, Rynek, cmentarze, wiele kamienic, Synagoga.

W Oświęcimiu jak i w każdym większym mieście ważne są tablice informacyjne. Tabliczki adresowe pomagają w przemieszczaniu się nie tylko w dużych miastach ale i małych miejscowościach. Najczęściej spotykane są wypukłe, tabliczki emaliowane. Technologia stosowana przy wytworzeniu takich szyldów sprawia, że poza walorami wizualnym tablice te są wyjątkowo odporne oraz trwałe. Dlatego też stosowane są jako oznaczenia instytucji państwowych takich jak szkoły, urzędy czy sądy.

Tablice reklamowe oraz informacyjne poza pełnieniem swojej funkcji muszą być estetyczne. Tablica wykonana ze złej jakości materiałów może niekorzystnie wpłynąć na wizerunek okolicy. Każdy przedsiębiorca powinien mieć na uwadze to jak wykonana jest tablica. Trwały materiał, wysokiej jakości druk oraz estetyczne wykończenie może skutecznie przyciągnąć wzrok przechodniów wpływając na wzrost klientów.

Tablice emaliowane wykonane są zgodnie ze sztuką emalierską. Wypukła blacha pokryta jest prawdziwą emalią co zapewnia odporność na korozje. Tablice te stosowane są jako oznaczenia szkół, urzędów oraz jako tablice adresowe.

Reklama z zastosowaniem tablicy dibondowej charakteryzuje się wytrzymałością oraz wysoką estetyką wykonania. Nadruk w rozdzielczości 1080dpi jest dodatkowo chroniony warstwą laminatu która zabezpiecza nadruk przed działaniem promieniowania słonecznego oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem

Każde bez wyjątku ośrodki zdrowia, które podpisały kontrakt z NFZ, zgodnie z ustawą, muszą mieć trwałe oznaczenia. Także punkty apteczne oraz prywatne działalności mają obowiązek posiadać konkretne szyldy, stworzone trwale urzędowo. Dokumenty urzędowe konkretnie określają jaki wielkość powinna posiadać tablica jak również jaką barwę należy przygotować. Warte uwagi jest to aby oznaczenia zostały wyprodukowane w sposób wytrzymały jak również przyjemny dla oka wygląd. Można także sięgnąć po szereg fabrykatów, ale należałoby zauważyć trwałość wykorzystanego elementu. Należy wybrać szyld wykonany z dibondu ewentualnie tablice grawerowane. W ten sposób zdobędziemy gwarancję, iż wyprodukowany szyld dla NFZ przetrzyma latami utrzymując również ładny wygląd.

Szyldy grawerowane pełnią bardzo ważną funkcję informacyjną. Tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich i klinik przyciągają uwagę oraz są doskonałą reklamą oferowanych usług.

Oferujemy wypożyczenie barierek ochronnych w  Oświęcimiu. Idealnie sprawdzą się na imprezach plenerowych, takich jak wszelkiego rodzaju koncerty, festyny jak i imprezy sportowe, biegi, wyścigi, pokazy. W ofercie swojej wypożyczalni posiadają 2 rodzaje barierek różniących się konstrukcją i ilością materiału wykonania.