Tablice i szyldy - urzędowe emaliowane, reklamowe i informacyjne

Lublin

Szyldy i tablice - emaliowane wypukłe, metalowe, urzędowe, szkolne, reklamowe oraz grawerowane tabliczki w Lublinie: Oferta i cenniki

Lublin jest stolicą województwa lubelskiego oraz największym miastem w Polsce na wschód od Wisły. W Lublinie prężnie rozwija się przemysł w szczególności motoryzacyjny oraz energetyczny. Jednak rozwój przemysłu przypada dopiero na XXI wiek. Rozwój przemysłu niesie za sobą konieczność rozbudowy oraz oznaczenia nowo powstałych zakładów. Nieocenione są w tym przypadku odpowiednie tablice informacyjne. Ważną rolą pełnią również tablice reklamowe. Każde przedsiębiorstwo, bez względu na zakres wykonywanych usług, wykorzystuje reklamę jako formę promocji oraz zdobywania nowych klientów. Jednak nie tylko duże firmy kładą wysoki nacisk na reklamę. Każda, nawet najmniejsza działalność powinna być odpowiednio oznaczona. Tablice reklamowe które mamy w ofercie charakteryzują się wyjątkowa trwałością oraz estetyką wykonania. Ponadto może zaoferować szyldy emaliowane oraz tabliczki grawerowane. Szyldy emaliowane znajdują zastosowanie jako tablice szkolne, urzędowe, adresowe oraz dla energetyki. Tablice grawerowane stosowane jako oznaczenie biur pełnią funkcję informacyjną oraz estetyczną ze względu na użyte materiały, które wyglądem podkreślają powagę oraz prestiż instytucji.

Tablice emaliowane stosowane są jako:

  • tablice adresowe,
  • tablice urzędowe,
  • tablice dla energetyki,
  • tablice pamiątkowe.

Są to najbardziej ogólne zastosowania szyldów emaliowanych. Ze względu na swój wyjątkowy wygląd oraz trwałość mogą również być stosowane jako tablice reklamowe, tablice ozdobne czy pomysł na oryginalny prezent.

Tablice są wykonane z charakterystycznie wypukłej blachy, pokryte prawdziwą emalią. Zastosowanie emalii sprawia, że taka tabliczka jest odporna na korozje, a kolory nie bledną z upływem czasu.

Jest wiele form reklamy jednak niewątpliwie jedna z najważniejszych jest tablica reklamowa. To dzięki niej można oznaczyć siedzibę firmy lub pokazać się szerszemu gronu odbiorców. Ważne jednak, żeby taka reklama była trwała oraz odporna na czynniki atmosferyczne oraz charakteryzowała się estetycznym wyglądem. Doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie tablicy kompozytowej. Będąc bezpośrednim producentem możemy zagwarantować wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie gabinety lekarskie, jakie posiadają kontrakt z NFZ, zgodnie z ustawą, powinny mieć niezniszczalne szyldy. Również apteki oraz prywatne działalności powinny zapewnić konkretne tablice przygotowane poprawnie zgodne z ustawą. Przepisy odpowiednio nakazują jaki format powinna mieć tablica i jaką kolorystykę należy wykonać. Konieczne jest to aby szyldy zostały zrobione w sposób zapewniający najwyższą jakość a także elegancki wygląd. Można również posłużyć się szereg fabrykatów, jednak można wziąć pod uwagę jakość wybranego fabrykatu. Trzeba wybrać szyld wykonany z dibondu bądź tablice grawerowane . Dzięki temu otrzymamy pewność, iż wybrany szyld dla NFZ przetrzyma latami utrzymując również estetykę. 

Tablice grawerowane najczęściej znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich oraz kancelariach prawnych. Nie znaczy to jednak, że nie mogą zostać umieszczone w innym miejscu. Wysoka dokładność lesera sprawia, że grawerowany tekst jest czytelny oraz estetyczne, takie tablice mogą być wykorzystane jako tabliczki z życzeniami. Podkład z drewna sprawi, że uzyskamy wyjątkowy dyplom a podkład z pleksi z zastosowaniem kołków dystansowych idealnie wpasuje się jako tabliczka informacyjna w biurach.