Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Lublin

Tablice grawerowane najczęściej znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich oraz kancelariach prawnych. Nie znaczy to jednak, że nie mogą zostać umieszczone w innym miejscu. Wysoka dokładność lesera sprawia, że grawerowany tekst jest czytelny oraz estetyczne, takie tablice mogą być wykorzystane jako tabliczki z życzeniami. Podkład z drewna sprawi, że uzyskamy wyjątkowy dyplom a podkład z pleksi z zastosowaniem kołków dystansowych idealnie wpasuje się jako tabliczka informacyjna w biurach.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Lublin

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

Standartowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

Bezpośredni producent

Praca producentów szyldów grawerowanych jest bardzo ważna i trudna, ponieważ ci producenci muszą sprostać wyzwaniu jakim jest zaprojektowanie i wyprodukowanie szyldu, tablicy, oznaczenia dla ważnych osób, organów lub budynków. Te szyldy mają się zarazem i prezentować bardzo estetycznie jak i mają być jak najbardziej wytrzymałe na wszystkie warunki atmosferyczne, które mogą mieć degradujące znaczenie na wygląd i jakość szyldu czy tablicy. Zatem producent takich szyldów i tablic musi posiadać ogromną wiedzę na temat połączenia wielu surowców materialnych ze sobą w taki sposób, żeby wyglądało to i estetycznie i posiadało wysoką jakość.

 

Tabliczki grawerowane

Istnieje wiele surowców materialnych, z których są wykonywane szyldy, tablice grawerowane. Do tych surowców, które za zadanie mają wytrzymać wszelkie czynniki atmosferyczne zaliczamy stal nierdzewną, stal kwasoodporna, metal, dibond, plexi. Do materiałów, które są mniej wytrzymałe na warunki atmosferyczne jednak są bardzo efektowne i świetnie sprawdzają się do zaistnienia w warunkach pokojowych zaliczamy: blachę ocynkowaną, emalię, pcv. Każdy może znaleźć świetne rozwiązanie na własne potrzeby. Wszystko zależy od środków budżetowych jakimi dysponujemy i jakie zadanie ma spełniać nasz szyld. Szyldy grawerowane znajdują zastosowanie jako oznaczenia kancelarii prawnych czy gabinetów lekarskich.