Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Szczecin

Coraz więcej osób zakłada swoje firmy. Aby rozreklamować swoją działalność warto zainwestować w szyldy grawerowane. Szczególnie polecane są tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich klinik, które pomogą rozreklamować oferowane usługi. W Szczecinie w swojej ofercie ma szeroki wybór najlepszej jakości szyldów, w niskiej cenie.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Szczecin

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

Standartowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

 

Dobra reklama

Aby rozpowszechnić działalność i zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy, warto zainwestować w szyldy grawerowane. Zawód lekarza w Polsce cieszy się dużym prestiżem, ale aby dostać się do specjalisty, często trzeba czekać wiele miesięcy. Dlatego Polacy wybierają wizyty w prywatnych gabinetach. Lekarze Medycy swoje usługi często oferują w swoich domach prywatnych, warto w takiej sytuacji zaopatrzyć się w tablice dla gabinetów lekarskich, które sprawią, że gabinet będzie bardziej widoczny. Również duża popularnością cieszą się tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, czy też notarialnych. Firma z miasta Szczecin działa na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm wykonując np. tablice dla klinik.

 

Najlepsze materiały

Wszystkie szyldy wykonane są z bardzo trwałych materiałów począwszy od bezbarwnej pleksi, aż po blachy aluminiowe, które nie ulegają korozji. Są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz mrozoodporne. Mogą być montowane na każdej powierzchni zarówno na budynkach, jak i wewnątrz biurowców. Dostępne są w różnych kształtach. To klient sam decyduje o czcionce, jej wielkości oraz informacjach, jakie mają znaleźć się na tablicy.

 

Szyldy grawerowane

To świetna forma reklamy w niskiej cenie. Napis może być wygrawerowany najnowocześniejszą techniką, która sprawia, że będzie bardzo trwały i nie zacznie blaknąć pod wpływem czyszczenia, czy też promieni słonecznych. Warto zdecydować się na szyldy grawerowane, które wykonane są z największą precyzją i dokładnością co gwarantuje trwałość i niezawodność na długie lata.