Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Łódź

Osoby, które chcą zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy powinny zainwestować w szyldy grawerowane. To niezwykle tania forma reklamy, która może przyczynić się do zwiększenia przychodów. Warto wybrać szyldy z miasta Łódź, które wykonane są z trwałych materiałów, a ponadto są w niskiej cenie. Bardzo polecane są tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich i klinik. Cieszą się one największą popularnością.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Łódź

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

Standartowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

Szyldy grawerowane

Szyldy grawerowane sprawią, że zarówno kancelaria adwokacka, jak i gabinet lekarski, które nie znajdują się w centrum zdobędą większą rozpoznawalność, co przełoży się na zwiększenie ilości klientów, czy też pacjentów, a to prowadzi do uzyskania zdecydowanie większych dochodów. Tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich i klinik wykonane są z blachy ocynkowanej, która nie ulega korozji i jest odporna na warunki atmosferyczne, niską jak i wysoką temperaturę, a także mrozoodporna. Jest bardzo trwała i nawet pod wpływem uderzenia nie zostanie uszkodzona.

 

Wysoka wytrzymałość i szeroki wybór

Napisy są grawerowane, wykonywane są za pomocą najnowocześniejszego lasera, przez co nie ścierają się i nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Istnieje również możliwość wykonania ich z pleksi, która jest wyklejona folią. Do wyboru są różne kolory. Sam klient wybiera czcionkę, jej wielkość oraz rodzaj i kształt tablicy. Istnieje też możliwość wykonania projektu przez pracownika, który posiada wiedzę, umiejętności i odpowie na każde pytanie klienta.

 

Szybkość wykonania i niska cena

Oferujemy swoje usługi w mieście Łódź. Gwarantuje szybkie wykonanie szyldów i uczciwą konkurencyjną cenę. Montaż jest bardzo łatwy. Wystarczy przykleić, bądź też zastosować ozdobne dystanse. Szyldy grawerowane mogą być zawieszone zarówno na zewnątrz budynku, jak i w środku np. na ścianie, czy też drzwiach. Zwiększają one prestiż i rozpoznawalność usług, co przekłada się na ilość klientów i większe zyski.