Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Chrzanów

Faktem znanym dla każdego jest, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Przy prowadzeniu firmy, jest to fakt jeszcze bardziej istotny. Na konkurencyjnym rynku, często właśnie od niego zależy, że dana osoba zostanie naszym klientem. Warto więc inwestować we wszelkie formy reklamy. Zacząć możemy już na zewnątrz, poprzez zaopatrzenie się w szyld czy tablicę, która od pierwszej chwili ma szansę przykuć wzrok i skusić do skorzystania z naszych usług. Chrzanów jest w posiadaniu dużej ilości miejsc, które oferują wyrób wysokiej jakości szyldów grawerowanych. Bez najmniejszego problemu, można w tym mieście zaopatrzyć się w tablice dla adwokatów i gabinetów lekarskich.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Chrzanów

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

Standartowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

Szyldy informacyjne w Chrzanowie

Podstawowym zadaniem szyldu, jest zawsze informacja. Nazwa, zakres oferowanych usług, czy godziny otwarcia-to podstawowe szczegóły zamieszczane na tego rodzaju tablicach. Koniecznym jest, aby zastanowić się nad tym, co warto umieścić u wejścia do budynku, ponieważ może to być drobnostka, która sprawi, że klient zechce przekroczyć właśnie nasz próg. Dobrze przemyślany i zaprojektowany szyld grawerowany, gwarantuje, że grafiki, czy logo na nim umieszczone, nie pozostanie niezauważone dla przechodnia. Wartym uwagi są również materiały z jakich szyld jest wykonany. Musi być on bowiem czytelny i estetyczny, ale również gwarantować, że w nienaruszonym stanie posłuży nam przez długi czas.

 

Najwyższej jakości materiały

Chrzanów jest jednym z miast, w którym dostępne są miejsca spełniające wszystkie te kryteria. W efekcie, otrzymamy produkt w pięknej formie, nie tylko doskonale dostosowany do charakteru naszej firmy, ale również wyróżniający się na tle konkurencji. Profesjonalna pomoc w zakresie umieszczenia i solidnego przytwierdzenia we wskazanym miejscu, jest również nieoceniona. Fachowo wykonana tablica pozwala sądzić, że właśnie takiej obsługi i jakości klient może spodziewać się, nawiązując z nami współpracę. Projekty z najwyższej jakości materiałów są gwarancją tego, że tablice dla klinik czy kancelarii prawnych, będą cieszyć oko przechodniów latami.