Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Zielona Góra

Jeżeli dopiero co założyłeś firmę, warto zdecydować się na szyldy grawerowane. Poprawią one jej rozpoznawalność, pełnią również dodatkową funkcję informacyjną. Warto zdecydować się na szyldy, które oferujemy w Zielonej Górze. Bardzo często wykonuje ona tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich klinik. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność przez długie lata.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Zielona Góra

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

 Standardowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

Zaangażowanie

Szyldy grawerowane cieszą się dużą popularnością wśród osób prowadzących działalność gospodarczą. Szczególnie polecane są osobom, których biura znajdują się na uboczu i są mało widoczne. Sprawdzą się również w dużych biurowcach, gdyż potencjalni klienci będą mogli łatwiej je znaleźć. Firma, bardzo często wykonuje tablice dla adwokatów, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich i klinik. Jej działalność obejmuje zarówno małe, jak i duże zlecenia, do których podchodzi z pełnym zaangażowaniem i precyzją.

 

Szybkość

Czas ich realizacji jest zawsze krótki, a firma przestrzega terminów, gdyż szanuje swoich klientów. Wszystkie tablice wykonane są z bardzo mocnych, odpornych na warunki pogodowe materiałów, które są dodatkowo mrozoodporne. Napisy wykonane są specjalną techniką grawerowania za pomocą lasera, co gwarantuje trwałość na długie lata. Ponadto napisy nie blakną pod wpływem promieni słonecznych, ani nie ścierają się. Mogą być wykonane na pleksi, bądź też z blachy, która odporna jest na korozje. Wszystkie szyldy bardzo łatwo się montuje samodzielnie, za pomocą wkrętów, kleju, czy też ozdobnych dystansów. Bardzo łatwo się je czyści, nie trzeba używać żadnych środków chemicznych.

 

Wygląd

Do wyboru są różne wzory, kształty, także te nietypowe na specjalne życzenie klienta. Dodatkowo tablice sprawiają, że nasza działalność będzie cieszyła się większą renomą i popularnością, co wpłynie na zwiększenie dochodów.