Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Olkusz

Szyldy grawerowane najczęściej znajdują zastosowanie jako tablice wewnętrzne oraz zewnętrzne w kancelariach adwokackich oraz klinikach lekarskich. Są również wykorzystywane przez przedsiębiorstwa prywatne. Charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz wysoką estetyką wykonania. Dodatkowo walory wizualne mogą być uzyskane poprzez zastosowanie podkładu z pleksi lub drewna.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Olkusz

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

 Standardowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

Tablice grawerowane w Olkuszu

Województwo małopolskie posiada bardzo rozwinięte miasta w różnych dziedzinach, jakim jest Olkusz. Jest to bardzo ciekawe, malownicze miasto, położone na terenach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Przez co bardzo licznie jest odwiedzane przez turystów.
Każde miasto posiada wiele budynków a każdy budynek zgodnie z przepisami prawa musi posiadać oznaczenie. Takim oznaczeniem są tablice, szyldy, numery. Dzięki takim oznaczeniom w mieście zachowany jest porządek administracyjny a turystom łatwiej jest odnaleźć podany adres.
Każde oznaczeniem musi być wykonane według przepisów prawnych. Dotyczy to głównie instytucji państwowych, urzędów czy innych placówek, które mają za zadanie pełnić funkcje państwowe. Jeśli ktoś chce sobie wykonać oznaczenie dla swojego domu bądź prywatnej firmy, wówczas nie ma już takich jednoznacznych restrykcji w temacie szyldów czy tablic. Można je wykonać wedle upodobań klienta.

 

Najlepsza jakość w najniższej canie

W mieście Olkusz utrzymuje się na rynku wielu producentów tablic i szyldów grawerowanych. Wszystko dlatego, że rośnie popyt na takie tablice i szyldy grawerowane. Każdy szyld grawerowany, które będzie przeznaczony do funkcjonowanie na zewnątrz musi być wykonany z odpornych na różne warunki atmosferyczne surowców, jakimi będą stal nierdzewna, metal lub inne. Dla tablic, które będą wisiały na drzwiach wewnątrz budynku, np. kancelarii adwokackiej czy prywatnego gabinetu lekarskiego, wówczas mogą one być wykonane już z mniej trwałego surowca. W tej sytuacji producent może sobie pozwolić na więcej urozmaiceń na naszym szyldzie bądź tablicy grawerowanej. Może ona zostać wykonane ze zwykłej miedzi czy pcv i dodatkowo wzbogacona grawerami zdobieniami, które wyglądają bardzo efektownie.
Każdy producent powinien umieć doradzić klientowi jaki rodzaj surowca będzie dla niego najlepszy, wygląd, tak żeby sprostać wymaganiom klienta. Dlatego jeśli ktoś posiada pewne obawy w wyborze tablicy czy szyldu grawerowanego, wówczas powinien zgłosić się do osoby, która zajmuje się tym profesjonalnie i wspólnie dojść do jakiegoś konsensusu.