Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Kielce

Eleganckie tabliczki grawerowane znajdują zastosowanie jako szyldy informacyjne w kancelariach adwokackich, gabinetach lekarskich, klinikach. Grawerowanie laserowe zapewnia wyjątkową dokładność oraz estetykę wykończenia. Laminat grawerski może zostać umieszczony na podkładzie z kompozytu, plexi oraz drewna. Dodatkowym elementem ozdobnym mogą być kołki dystansowe.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Kielce

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

 Standardowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

Dobre oznaczenie

Kielce jest przepięknym miastem położonym w województwie świętokrzyskim. Stanowi stolicę tego województwa. Ponadto posiada przepiękne, malownicze i bardzo artystyczny krajobrazy, które przyciągają wielu turystów. Jeśli planujesz przeprowadzkę do tego pięknego miasta lub zakładasz tam biznes, którego punkt będzie lokalizował się właśnie w Kielcach to warto zastanowić się nad wyborem tablicy, która będzie oznaczała twój dom lub budynek, który będzie stanowił twoje miejsce pracy.
Praca jest miejscem, w którym człowieka spędza praktycznie prawie połowę swojego życia. Nie licząc snu. Dlatego warto jest wybierać taki rodzaj wykonywanej pracy, który nie dość, że będzie przynosił nam korzyści finansowe to dodatkowo będzie nam sprawiał przyjemność. A na przyjemność składa się również estetyka pracy wewnątrz budynku jak i zewnątrz. Każdy budynek posiada na zewnątrz swoją wizytówkę, którą jest tablica lub szyld. Informuje on o tym co to jest za budynek, jaki posiada numer, przy jakiej ulicy jest umiejscowiony. Dlatego taki szyld powinien być wykonany solidnie aby mógł przez długi czas spełniać swoje zadania.

 

Materiały

Wyróżnia się różne rodzaje szyldów pod względem surowca, z którego się je wykonuje. I tak kolejno w mieście Kielce możemy znaleźć szyldy emaliowane, miedziane, ze stali nierdzewnej, grawerowane lub bez graweru, z mosiądzu, metalu, blachy ocynkowanej i wielu wielu innych surowców materialnych. Wszystko jest zależne od rodzaju zastosowania, do którego ma służyć szyld. Jeśli ma to być szyld umiejscowiony na zewnątrz, wówczas musi on być wykonany ze stali nierdzewnej lub innego trwałego surowca. Jeśli będzie on umiejscowiony w środku budynku i nie będzie narażony na negatywne warunki atmosferyczne, np. wiatr, słońce, deszcz, spadki temperatur, wówczas wystarczy trochę mniej solidny surowiec, np. miedź.

 

Fachowa pomoc

Jeśli nie jesteśmy sami w stanie podjąć ostatecznej decyzji, wówczas możemy pomóc i doradzić. Wiemy najlepiej co polecić klientowi, aby szyld spełnił jego oczekiwania.