Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Gdańsk

Reklama jest zwykle informacją, mającą na celu skłonienie do zakupu oferowanego towaru, lub też skorzystania z prezentowanych usług. Historia reklamy sięga do czasów starożytnych. Już wtedy można było spotkać tablice i papirusy z różnego rodzaju informacjami o dostępnych w danym miejscu usługach. Czasy się zmieniły, natomiast sposób i idea jest wciąż jak najbardziej aktualna. W większości miast, małych i dużych, możemy zaopatrzyć się w tablicę reklamową lub szyld. Gdańsk nie jest wyjątkiem. Możemy tam dostać tablice dla klinik, kancelarii prawnych czy adwokatów. Ciągle jednak, prym wiodą w tym zakresie szyldy grawerowane.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Gdańsk

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

Standartowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

Czy szyldy grawerowane są trwałe?

Zakładając firmę, lub działalność gospodarczą zawsze musimy rozważyć, w jaki sposób damy o sobie znać jak największej ilości osób. Od samego początku, warto jest zaopatrzyć się w porządny szyld. Tego rodzaju tablica szybko i skutecznie poinformuje przechodniów o tym, czym się zajmujemy. Ogromna ilość materiałów i sposobów wykonania oferowana obecnie na rynku sprawia, że wybór nie jest prosty. Jeżeli zależy nam na solidnym i wyrafinowanym produkcie, warto dowiedzieć się więcej o tym, czym są szyldy grawerowane. Tego typu tablice, są eleganckie i trwałe. Materiały i sposoby wykonania gwarantują wieloletnią żywotność, warto więc zainwestować w przemyślany projekt.

 

Tablice grawerowane Gdańsk

Gdańsk jest miastem, w którym świetnie zorientowani w temacie grawerunku specjaliści, są w stanie dostarczyć nam produkt idealnie dopasowany do profilu naszej firmy. Warto wspomnieć, że szyldy grawerowane, nawet te najprostsze-są niezwykle eleganckie. Wiele kancelarii prawnych, czy gabinetów lekarskich-a jasnym jest, że tego typu placówkom zależy na profesjonalnym wyglądzie-posiada właśnie tego rodzaju tablice. W zależności od naszych potrzeb, możemy zdecydować się na klasyczny w wyglądzie szyld, zawierający informacje o nazwie działalności i godzinach otwarcia. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby pokusić się również na ambitne i fantazyjne grawerunki. Technologie dostępne obecnie na rynku, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.