Barierki, ogrodzenia ochronne, zaporowe - wynajem, wypożyczalnia Chrzanów

Barierki ochronne są to konstrukcje, które zapewnią doskonałe bezpieczeństwo podczas wszelkiego rodzaju imprez. Ponadto mogą służyć do odgrodzenia prac budowlanych czy drogowych jak i placów zabaw dla dzieci.

Barierki ochronne ciężkie

Służą przede wszystkim do zabezpieczanie tych miejsc, w których występuje duży nacisk tłumu. Tego rodzaju barierki odgradzające świetnie sprawdzą się w miejscach gdzie organizowane są wszelkie imprezy sportowe. W tych miejscach, w których urządzane są np. biegi, rajdy samochodowe czy inne wyścigi, kibice często zapominają o otaczającej ich rzeczywistości. Napór jakim są w stanie działać na taką barierkę jest na tyle duży, że musi być ona solidnie wykonana z najlepszego rodzaju materiałów, tak aby prawidłowo spełniała swoje zadanie. Wypożyczalnia oferująca ten produkt musi dobrać odpowiednią barierkę do zadania jakie będzie przed nią postawione. Wiadomym jest bowiem, że innego typu płotki ochronne używane są do np. koncertów rockowych, jak do wyznaczenia powierzchni jarmarku świątecznego.

 

Barierki ochronne lekkie

Ich zadaniem jest zabezpieczenie, czy odgrodzenie imprez, podczas których zgromadzeni ludzie nie działają na nie siłowo. Chodzi o wszelkie imprezy plenerowe, festyny, pokazy, odgrodzenie ogródka w którym bawią się dzieci. Barierki ustawione na rynku, nad jeziorem, w parku w celu wyznaczenia sezonowych miejsc do konsumpcji i w każdym miejscu, gdzie można swobodnie skorzystać z ich szerokiego zastosowania.
Jeśli pojawią się wątpliwości jaki rodzaj barierek wybrać, doradzimy w profesjonalny sposób i dowieziemy na miejsce wymienione wyżej barierki przenośne, które łatwe w montażu zadowolą najbardziej wymagającego klienta.