Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych, adwokackich, gabinetów lekarskich i przychodni Białystok

Szyld wykonany z wysokiej klasy tworzywa zapewnia, że każdy klient trafi do siedziby naszej firmy, czy instytucji z łatwością przez lata. Ponieważ szyldy grawerowane często mogą poszczycić się sporą powierzchnią, świetnym rozwiązaniem może być umieszczenie na nim chwytliwego sloganu, czy swojego logo. W miastach, każdego dnia mijamy dziesiątki banerów i plakatów warto się wyróżnić.

Szyldy grawerowane dla kancelarii prawnych adwokackich gabinetów lekarskich i przychodni Białystok

Cennik

Bez podkładu

bez podkładu 2

Standartowe rozmiary szyldów grawerowanych...

  Rozmiar:   200 x 120mm        38zł
  Rozmiar:   200 x 200mm 64zł
  Rozmiar:   300 x 200mm  96zł
  Rozmiar:   300 x 300mm 144zł
  Rozmiar:   400 x 200mm 128zł
  Rozmiar:   400 x 300mm 192zł
  Rozmiar:   400 x 400mm 256zł
  Rozmiar:   600 x 200mm 192zł
  Rozmiar:   600 x 300mm 288zł
  Rozmiar:   600 x 400mm 384zł
  Rozmiar:   600 x 600mm 576zł

 

Taśmy mocujące: 10 zł/netto (cena niezależna od rozmiaru tablicy)

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy Szyldy-tablice.pl. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Zamów 

 

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zawierającej następujące informacje;

  • Rozmiar
  • Treść
  • Ilość sztuk
  • Kolorystyka
  • Informacje o podkładzie
  • Informacje o zestawach montażowych
  • Inne informacje
Po wysłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

 

Istnieje możliwość wyboru innego rozmiaru, indywidualnego wzoru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Galeria

 

Tablice grawerowane Białystok

Powszechnie wiadomo, że spersonalizowane produkty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku szyldów grawerowanych dla klinik, adwokatów, czy kancelarii prawnych. Białystok oferuje w tym względzie usługi najwyższej jakości. Tablica znajdująca się u wejścia firmy, to najprostszy sposób, aby zaprezentować klientom profil działalności i usługi przez nas oferowane. Jakie rozwiązanie będzie więc najkorzystniejsze dla naszej firmy?

 

Więcej niż reklama

Szyld jest nie tylko reklamą, ale również naszą wizytówką. To na nim w pierwszej kolejności spoczywa wzrok klienta. Kształt, styl, spójny przekaz-wszystko to ma istotne znaczenie w tym, jak zostaniemy odebrani i jakie zrobimy pierwsze wrażenie. Warto więc poświęcić trochę uwagi i pokusić się o profesjonalny projekt, który przykuwa spojrzenie. Białystok jest miastem, w którym z łatwością znajdziemy doświadczonych specjalistów w zakresie tworzenia szyldów grawerowanych. Staranne wykonanie, wysokiej jakości materiały, montaż-wszystko to ma wpływ na to, jak będziemy postrzegani przez potencjalnych klientów. Dobrze jest więc mieć pewność, że to zadanie znajdzie się w rękach profesjonalistów. Solidnie wykonany szyld, w mgnieniu oka poinformuje, czyja siedziba znajduje się w danym budynku.

 

Dla kogo tablice grawerowane?

W większości przypadków na takie tablice decydują się adwokaci, czy prywatne kliniki lekarskie, ponieważ jest to elegancki, prestiżowy i prosty sposób na zaznaczenie swojej obecności na rynku. Zdecydowana większość ludzi to wzrokowcy, naturalnym więc jest, że drugie spojrzenie poświęcą jedynie na przedmioty ciekawe lub atrakcyjne. Bardzo szybko dokonują oceny, czy są zainteresowani daną usługą. Niewielki szczegół może być tym decydującym, że dana osoba przekroczy próg właśnie naszej firmy.