czwartek, 22 marzec 2018 14:44

Stare emalie, PRL...

Oferta tablic emaliowanych stylizowanych na stare szyldy, reklamy. Humorystyczne szyldy będące idealnym prezentem na każdą okazję.  

 

Technologia wykonania

Szyldy wykonane są technologią emalierską, taką samą jaką wykonywane są od kilkudziesięciu lat tablice urzędowe, stare reklamy. Szyldy są wypukłe, pokryte emalią która następnie jest wypalana w wysokiej temperaturze. Dla skomplikowanych wzorów (zdjęć, grafik z przejściami tonalnymi) stosujemy również technikę sitodruku emalierskiego, dzięki któremu możemy zrealizować nawet najbardziej wymagające pomysły, zlecenia.

 

Technologia:

- Stosowanie prawdziwej emalii,

- Ręczne wykonanie,

- Wypalanie w 900°C.

Zalety:

- Trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne,

- Estetyczny wygląd,

- Możliwość stworzenia własnego wzoru.

Zastosowanie:

Tablice znajdują zastosowanie jako prezent. Mogą być podarowane bliskim, współpracownikom oraz jako upominek firmowy.

Przykładowe realizacje

Jak zamówić

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wzoru lub wytycznych do stworzenia projektu (przykładowy wzór, kolorystyka, czcionka) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Po przesłaniu wiadomości nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu sfinalizowania zamówienia.

Zobacz poradnik jak przygotować własny projekt

 

Stare tablice emaliowane

W dzisiejszych czasach często decydujemy się na oznakowanie naszego domu, firmy, czy instytucji pięknie wyglądającym, stylizowanym szyldem. Jest dużo firm, które świadczą usługi i wykonują takie tablice emaliowane w bardzo szybkim czasie, niezwykle estetycznie i pod indywidualne preferencje klienta. Starsi ludzie pamiętają czasy PRL i specyficzne szyldy, które dzisiaj swoimi hasłami nas śmieszą, ale kiedyś były one wszędobylskie i hasła na nich widniejące, brano zupełnie na poważnie. Takie tablice obecnie osiągają duże wartości, na giełdach, aukcjach, ponieważ są one specyficzne i mają niepowtarzalny styl. W każdej fabryce, czy przedsiębiorstwie wywieszane były tablice zakładowe, z niesamowitymi hasłami ostrzegawczymi, nakazującymi. Obecnie to rarytasy, które osiągają niemałe ceny na różnych aukcjach. Również stare amerykańskie reklamy, mają specyficzny urok i styl. Zmiana pokoleniowa szybko wytrąca z obiegu takie banery, reklamy i szyldy, które dla starszych osób były normalnością i spotykali się z nimi codziennie w każdej sytuacji. Obecnie na rynku można zrobić prawie wszystko, stworzyć niesamowite, estetyczne i przepiękne motywy szyldów, ale nigdy nic nie zastąpi oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju szyldów z tamtych czasów.

 

Szyldy emaliowane na prezent urodzinowy

Warto czasem być oryginalnym i nietuzinkowym, aby np. nasz prezent na urodziny, lub ślub był zapamiętany przez obdarowujące osoby na długie lata. Fajnym wyjątkowym prezentem są szyldy emaliowane, które możemy zamówić w firmach specjalizujących się w tego rodzaju produkcji. Na wieczór kawalerski, wieczór panieński, rocznicę ślubu, czy wszelkie imprezy firmowe, zamawiamy odpowiednie, wyjątkowe hasła, które są nanoszone na takie tablice. Większość firm szczyci się tym, że wszystkie prace wykonywane są ręcznie, przez profesjonalnych pracowników, którzy fach swój znają bardzo dobrze. Takie tablice, szyldy doskonale komponują się w pomieszczeniach, salonach, a że są one unikatowe, przyciągają wzrok każdej odwiedzającej nas osoby, a pamiątka po udanej okolicznosciowej imprezie jest naprawdę niesamowita. W ofercie są wszelkie rodzaje gabarytów, kształtów, materiału i kolorystyki tego produktu. To my decydujemy jaki on ma być i właśnie odpowiedni dla nas zamawiamy u wykonawcy, którego znaleźć możemy na stronach internetowych. Trwałość, solidność i niesamowita estetyka są gwarantem tych usług znanych i cenionych nie tylko na polskim, ale i zachodnim rynku. Warto zastanowic się nad takim oryginalnym prezentem.

 

Szyldy PRL, pin up girl, humorystyczne

Jeżeli chcemy zamówić tablicę z własnym pomysłem, to warto skorzystać z usług profesjonalnych firm wykonujących takie produkty. Mamy pewność że doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, systematycznie poszerzających swoją wiedzę merytoryczną i praktyczną każdego dnia, odpowiednio podejdą do tego zadania i zrobią szyld na miarę naszych oczekiwań. W czasach wielkiej konkurencji oczekiwania i preferencje klienta, są najważniejszą sprawą i pod tym kątem tworzone są te, można śmiało nazwać... arcydzieła. Tekst, który chcemy aby pojawił się na tablicy, jest dowolnym naszym wymysłem. Może być humorystyczny o fajnym śmiesznym przesłaniu. Możemy zlecić też wymyślony, śmieszny rysunek, karykaturę, humorystyczną nazwę i wszystko to co nam przyjdzie do głowy. Cena jest odpowiednia do wkładu pracy fachowców i wielkości zamawianego produktu. Taka tabliczka z własnym, oryginalnym tekstem może stanowić element dekoracji w akademikach, pubach, knajpach, ale i we własnym domu. Świetnie nadaje się także na prezent, dla wszystkich osób, które uwielbiają innowacje, unikatowość, nieszablonowe podejście do życia, idących z duchem czasu. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej na naszej pięknej, wspólnej ziemi.

Czytany 3586 razy