środa, 23 sierpień 2017 13:56

Tablice informacyjne (Wi-Fi Kraków)

Wśród naszych projektów znalazły się tabliczki informujace o punktach darmowego Wi-fi w Krakowie, zrealizowane na zlecenie T-Mobile. Projekt ten został zrealizowany ze środków finansowych Budżetu Obywatelskiego. Lokalizację tabliczek zobaczyć można na stronie: http://hotspot-krakow.pl/. 

Technologia wykonania

Tablice wykonane zostały z kompozytowej płyty dibondowej, przez co tablice są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne oraz są bardzo trwałe. Ponadto charakteryzują się one wysoką estetyką wykonania. Nadruk wysokiej jakości został wykonany w rodzielczości 1440 dpi. Nadruk powlekany jest dodatkową warstwą laminatu, co zwiększa jego trwałość. Tablice informacyjne zostały zamontowe na bramach wejściowych parków miejskich, słupach oświetleniowych oraz wolnostojących. Dodatkowe wydruki umieszczone zostały na przystanckach i pętlach autobusowych.

System dokumentacji realizacji projektu

Aby ułatwić raportowanie oraz dokumentacje montażu pomędzy zleceniodawcą a wykonawcą stworzyliśmy dodatkowo system dokumentacji realizacji projektu pod adresem http://hotspot-krakow.pl/. Po zakończonym montażu zdjęcia wraz z lokalizcją umieszczane były na stronie, co pozwalało zleceniodawcy na natychmiastową kontrolę postępów prac montażowych. System ten po zakończeniu prac montażowych został udostępniony do informacji publicznej, dzięki czemu z łatwością można wyszukać punkty darmowego Wi-Fi w Krakowie. 

Zobacz pełną ofertę...

Czytany 367 razy
Więcej w tej kategorii: Nie tylko szyldy :) »