poniedziałek, 09 kwiecień 2018 08:46

Tablice emaliowane informacyjne reklamowe na kilkudziesięcioletnią ekspozycje

W wielu miejscach w naszym otoczeniu spotykamy się z tablicami emaliowanymi, które spełniają rolę ogłoszeniową, informacyjną, czy reklamową. 

 

Z czego wykonane są wytrzymałe tablice?

Najbardziej wytrzymałe tablice informacyjne, czy reklamowe wykonane są metodą sprzed wielu lat. Wytłoczoną w pożądany kształt blachę a następnie nanoszone są na niej litery, czy obrazy nazw ulic, herbów, czy ogłoszeń  oraz wypala się w wysokiej temperaturze w piecu. Takie tablice emaliowane montowane są na przystankach autobusowych, ulicach, czy budynkach. Decydując się na montaż tablicy ogłoszeniowej u siebie zwróć uwagę na jakość jej wykonania, tak aby posłużyła Ci przez wiele lat bez konieczności wymiany i zbędnych ingerencji w jej restaurację.

 

Najbardziej wytrzymałe szyldy

Bardzo często tablice emaliowane ze względu na swoją wytrzymałość służą do umieszczania szyldów mających spełniać funkcję informacyjną przez wiele lat. Ważne jest, aby tablica ogłoszeniowa z szyldem była wykonana solidną techniką emalierską, gdyż szyldy często montowane są na zewnątrz budynków. Najbardziej wytrzymałe szyldy malowane i wypalane w piecu są nawet do ośmiu razy pod rząd, co wzmacnia ich wytrzymałość i estetyczny wygląd przez wiele upływających lat.

 

Całkowicie odporne na warunki atmosferyczne

Szyldy, godła, czy nazwy ulic i miejsc montowane są na budynkach ważnych instytucji i tym samym wystawiane są na warunki panujące na zewnątrz budynku. Dlatego właśnie tak istotne jest, aby tablice były całkowicie odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcze, wiatry, promienie słoneczne, czy duże mrozy. Dobrze wykonane tablice nie stracą swojego pierwotnego wyglądu nawet po wielu latach użytkowania na powietrzu, staranna technika wykonania przeciwdziała blaknięciu tablicy, czy odpryskiwaniu farby.

 

Technologia produkcji praktycznie niezniszczalnych tablic

Tradycyjna technika emalierska wykorzystywana do produkcji tablic emaliowanych pozwala na ich eksploatację przez wiele lat i dzięki niej tablice są odporne na nawet kilkudziesięcioletnią ekspozycję. Taka technologia produkcji praktycznie niezniszczalnych tablic zachowała się przez wiele lat właśnie dzięki solidności wykonania produktu i jego estetycznego wyglądu cieszącego oko nawet najbardziej wybrednych estetów.

 

Czytany 324 razy